Наша гордість!

25 років у нашому колективі працює Письменицький Юрій Миколайович!
Наразі, Юрій Миколайович працює на посаді слюсаря з ремонту автомобілів відділення обслуговування автомобільної техніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області.
Письменицький Юрій Миколайович народився 17 січня 1959 року в с.Яроші Шишацького району Полтавської області. Закінчив С/Ш №19 м. Полтави. Працював на Полтавському електромеханічному заводі, проходив службу в армії, потім працював у Полтавському обласному промисловому об’єднанні «Полтаватехобслуговування». Із 06.04.1992 року по теперішній час працює у ЗТС АРЗ СП ГУ ДСНС України у Полтавській області.
Письменицький Юрій Миколайович більше ніж за 25 років роботи в пожежній охороні (МВС, МНС, ДСНС) зарекомендував себе з найкращого боку. Весь свій багатий досвід передає молоді. Активний у громадському житті загону, користується заслуженим авторитетом в колективі. Неодноразово заохочувався керівництвом грамотами та подяками за сумлінне виконання службових обов’язків.Письменицький ЮМ1226-11219