Наша гордість!

В нашому загоні працюють ветерани, які передають свій безцінний досвід молодому поколінню! Саме таким є Вікулов Олег Васильович!
Наразі, Олег Васильович працює на посаді начальника відділення охорони Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області.
Вікулов Олег Васильович народився 22 червня 1941 року в м. Ішим Тюменської області. Закінчив Військово-політичну академію за спеціальністю політпрацівник. Проходив службу в армії з 1961 по 1993 рік, має військове звання полковник у відставці. З 1993 по 2011 рік працював у ДСПС СВАРЧ, із 2011 року по теперішній час працює в АРЗ СП ГУ ДСНС України у Полтавській області.
Загальний трудовий стаж складає 56 років служби та роботи в ДСПС СВАРЧ та Аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Полтавській області на посадах помічник командира загону, командир загону, командир воєнізованого господарського взводу, начальник дільниці воєнізованого взводу, начальник полігону навчального пункту, начальник відділення охорони зарекомендував себе з найкращої сторони. Весь свій багатий досвід передає молоді. Активний у громадському житті загону. Користується заслуженим авторитетом в колективі. Нагороджений багатьма медалями, в т.ч. «За бездоганну службу» всіх ступенів, грамотами. Неодноразово заохочувався керівництвом загону.061_o09953_o38634_o7546_n