Полтавські рятувальники взяли участь у виставці «НАФТА. ГАЗ. СЕРВІС-2017»!

ЗНак ДСНС -2Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області прийняв участь у виставці «НАФТА. ГАЗ. СЕРВІС-2017», що проходить з 16.02.-17.02. у міському Будинку культури.
Учасники виставки представили свої новітні розробки, технології і проекти для підвищення ефективності освоєння нафтогазових надр.
Із великою відповідальністю проходили підготовчі моменти до виставки. Представлена експозиція дуже приваблювала відвідувачів виставки, адже матеріали є насиченими, змістовними, цікавими, викликають інтерес, зокрема:

  • cтенд «Завдання загону»;
  • відеопоказ про досягнення та роботу АРЗ на моніторі;
  • інформаційні буклети;
  • презентаційні листівки.

Участь у виставці стала вже традиційною. Полтавці із великою повагою ставляться до роботи рятувальників, адже їхню роботу можна спостерігати всюди, вона відповідальна, важка, та небезпечна, тому аварійно-рятувальний загін є однією із популярних та шанованих організацій у нашому місті.
Популяризація діяльності – один із найважливіших чинників успішної роботи будь-якої установи, тому цей напрямок є одним із пріоритетних.