Випускників шкіл запрошують на навчання!

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області запрошує учнів (юнаків) випускників 11 класів м.Полтави та Полтавської області для навчання за державним замовленням в Національному університеті цивільного захисту України за спеціальностями:

  • «Екологія»;
  • «Цивільна безпека»;
  • «Хімічні технології та інженерія»;
  • «Психологія»;
  • «Пожежна безпека»

Після зарахування на навчання курсанти перебувають на казарменому положенні. Забезпечення курсантів і слухачів харчуванням, речовим майном та грошовим утриманням здійснюється за нормами відповідно до чинного законодавства. Після закінчення навчання отримують спеціальне звання “лейтенант служби цивільного захисту”. Випускникам, які навчалися на державному замовленні, після закінчення навчання гарантоване працевлаштування.

25 лютого 2017 року о 10-00 год Національний університет цивільного захисту України запрошує на день відкритих дверей, більш детальну інформацію можна найти на сайті університету.

Національний університет цивільного захисту України – провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Форма власності – державна. Навчальний заклад засновано у 1928 році, за роки свого існування випустив понад 22 тисячі високо-кваліфікованих фахівців.

Університет акредитовано за IV рівнем. Він готує фахівців для органів та підрозділів ДСНС України, установ, організацій різних форм власності.

Випускникам, які виявлять бажання навчатись в Національному університеті цивільного захисту України, необхідно особисто звертатися з письмовою заявою до відділення персоналу Аварійно-рятувального загону спеціального призначення за адресою: м.Полтава,  вул. Маршала Бірюзова, 53   т.61-13-08, каб. 314.
000