Новини
![Чудовий подарунок до дня міста Чудовий подарунок до дня міста](https://arz.pl.ua/wp-content/uploads/2017/09/5089.jpg)
Чудовий подарунок до дня міста
Чудовий подарунок до дня міста зробили керівництво Аварійно-рятувального загону спецпризначення у Полтавській області та профспілковий комітет загону своїм працівникам. Усі охочі взяли участь в подорожі і оглянули дві перлини України. По-перше, це Національний дендрологічний парк «Софіївка» та, відомий за межами України, Букський каньйон, розташований на річці Гірний Тикич в Черкаській області.
Новiков Юрiй