• +38 0532 61-13-10
  • arzsp@pl.dsns.gov.ua
  • Полтава, Україна

Ветеран загону

Славуцька Галина Борисівна, уже 30 років працює в нашому підрозділі! На даний час вона займає посаду інженера з метрології метрологічної лабораторії.
Що можна сказати про цю непересічну особистість? Справжня жінка, дбайлива дружина, любляча мати та сестра, гарна колега та спеціаліст з великої літери! Завжди усміхнена, життєрадісна, сповнена оптимізму та надії на успіх!
Народилася Галина Борисівна 22 серпня 1945 року в м. Каунас (Литва) за національністю – росіянка. Закінчила Костромський технологічний інститут, отримавши спеціальність інженера-електромеханіка. Свою трудову діяльність почала рано, ще навчаючись в інституті вже працювала на заводі ім. Красіна, де освоїла нежіночу професію електрика. В серпні 1968 року була направлена до Хорольського механічного заводу, де працювала по жовтень 1969 року на посаді інженера-конструктора. Продовжила свою трудову діяльність в м. Хорол в технікумі механізації сільского господарства на посаді викладача. В 1972 році переїхала до м. Полтава та пішла працювати інженером-конструктором в науково дослідний інститут «Емальхіммаш», де пройшла шлях від інженера до провідного конструктора. Але більшу частину свого життя, Галина Борисівна присвятила сумлінній праці в нашому підрозділі, де працює з жовтня 1987 року по теперішній час, має безліч трудових досягнень в напрямку метрології та надихає своїм прикладом молоде покоління!
За професіоналізм та добросовісне відношення до своїх трудових обов`язків неоднаразово була нагороджена керівництвом. Та найбільше колектив Аварійно-рятувального загону спеціального призначення цінує Галину Борисівну за її людяність, щиру посмішку та незгасаючий оптимізм.