• +38 0532 61-13-10
  • arzsp@pl.dsns.gov.ua
  • Полтава, Україна

До уваги підприємств, установ та організацій!

Надзвичайну ситуацію краще попередити, ніж потім боротися з її наслідками. Саме для виявлення пожежі на початковій її стадії та передачі сигналу тривоги й призначені системи пожежної сигналізації.

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області пропонує виконання робіт протипожежного призначення.
– Проектування систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, передавання тривожних сповіщень, пристроїв блискавкозахисту, вогнезахисного обробляння на об’єктах з високим, середнім та незначним ступунем ризику щодо пожежної безпеки.

– Монтаж систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування передавання тривожних сповіщень на об’єктах з високим, середнім та незначним ступенем ризику щодо пожежної безпеки.
– Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей.
– Технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння (водяні, водопінні, порошкові, газові вогнегасники).
– Монтаж, перевірка (огляд ) пристроїв блискавкозахисту.
– Вогнезахисне просочування (поверхневе).
– Поверхневе вогнезахисне обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицювання) на об’єктах з високим, середнім та незначним ступенем ризику щодо пожежної безпеки.
Усі роботи виконуються досвідченими працівниками.
Довідки та пропозиції за телефоном +38050 424 77 70, 0532-56-80-70.

Закон зобов'язує магазини, заклади громадського харчування, інші комерційні об'єкти мати в приміщенні справно функціонуючу систему пожежної сигналізації.
Системи пожежної та охоронної сигналізації

Залишити відповідь