Новини
![До уваги абітурієнтів! До уваги абітурієнтів!](https://arz.pl.ua/wp-content/uploads/2021/01/pozhbespeka_1-1024x576.jpg)
До уваги абітурієнтів!
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення запрошує учнів (юнаків) випускників 11 класів м.Полтави для навчання в Національному університеті цивільного захисту України (м.Харків), за спеціальнісю: цивільний захист, спеціалізація «Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт», а також в Ліцеї цивільного захисту Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
Для оформлення документів необхідно звертатися за адресою:
м.Полтава вул.Маршала Бірюзова, 53
4 поверх кім.403 (відділення персоналу)
тел.61-13-08
Величко Анатолій