18 жовтня 2017 р. було знищено два артснаряди

Потужним вибухом на спеціальному підривному майданчику 18 жовтня 2017 року було знищено два артснаряди калібром 155 мм.
Групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області була проведена зачистка лісосмуги поблизу селища Демидівка Решетилівського району, що на Полтавщині. ПІд час роботи, піротехніки вилучили два артснаряди (часів Другої світової війни), які й були знищені керованим підривом.

 Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів.
Піротехніки АРЗ СП
з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!
Два артснаряди калібром 155 мм.
Категорично забороняється: торкатися підозрілого предмету або пересувати його; заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; розбирати вибухонебезпечний предмет.
Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

Коментувати